Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

El Falında Ateş Tipi El

 

El Falında Ateş Tipi El

Ateş Tipi El

Ateş Tipi El

Ateş (kısa parmaklar, dikdörtgen avuç)

Ateş tipi ellere sahip burçlar,Koç, Aslan ve Yay burçlarıdır.

 • Ateş Tipi El İçin İlişki Durumu: Ateş eli olan kişiler elemle sevinç arasında gezinir dururlar. Sıcak ve ilgili arkadaşlar olmalarına rağmen onay ve desteğe ihtiyaç duyarlar. Kolayca aşık olurlar ve çabuk sıkılırlar ama bir kez yerleşik düzen kurduktan sonra daimi ve ateşli aşık olurlar.
 • Ateş Tipi El İçin Meslek Durumu: Lider ve organizatörlerin eli olan Ateş eli sahipleri olayları denetlemekten hoşlanırlar. Sosyal olan bu kişiler eğlence ve sanat dünyasına yönelirler. Mücadele ve macera için tutuşur, stresli durumlarda dahi rahatlıkla çalışabilirler.                                                                                                   
 • Ateş Tipi El İçin Sağlık Durumu: Dinamik bir yapıya sahip olan Ateş eli insanı kalp hastalıklarına meyillidir. Aceleci ve düşünmeden harekete geçmeleri yüzünden kaza ve yaralanmalar olabilir. Ateş eli sahipleri daha ağır hareket etmeyi öğrenmek zorundadır yoksa kendi kendilerine zarar verebilirler.
 • Ateş Tipi El İçin Para ve Şans Durumu: Sezgi ya da şans sayesinde parayı kendine çeken Ateş eli sahibinin ekonomik durumu sallantılıdır. Bütün yumurtalarını aynı sepette toplamaktan hoşlanmayan bu kişi sermayesini geniş çapta yatırımlarla değerlendirir
 • Ateş Tipi El İçin Seyehat Durumu: Ateş eli olan kişiler maceraperesttir. Bir çocuk gibi heyecanlanarak kendilerini yollara atan bu kişiler keşfedilmemiş yerlere gitmekten hoşlanır ve farklı giysilerle kültürleri tanımaktan zevk alır.
 • Ateş Tipi El İçin Emeklilik Durumu: Ateş eli sahipleri için insanlar çok değerli olduğundan emekli olduklarında dostlarını çok özlerler. Bu kişiler klüplere üye olarak, toplu projelere katılarak ya da bir dernek için gönüllü çalışarak doyuma ulaşabilirler.

Ateş elinin özelliği uzun bir avuca rağmen kısa parmaklara sahip olmasıdır. Böyle bir el şekline sahip olan kişiler canlı, dinamik, hevesli ve mutlu bir yapıya sahiptirler. Sessiz bir hayata tahammül edemezler. Mücadele ve heyecan içinde, hayatlarını her iki ucu yanmakta olan bir mum gibi hızlı yaşarlar. Güçlü, pozitif ve karizmatik olan bu tipler üzerlerine aldıkları her işi heves ve coşkuyla yaparlar. Ateş eline sahip olan kişiler doğal olarak içinde bulundukları bütün gruplara liderlik ederler.

Sporcuların sahip olduğu el yapısıdır.Tehlike ve heyecan ihtiyacı duyan Ateş eline sahip kişiler fiziksel olarak aktif ve sürekli hareket halindedir. Canlılık açısından oldukça zengin olan bu kişilerin çoğu enerjisini spora kanalize ederek rekor kıran sonuçlara ulaşır. Çünkü onlar sınırlarını zorlayan, kazalara ve yaralanmalara karşı hassas kişilerdir. 

 

Ateş Eli Yapısı

Ateş Eli Yapısı

 

Ateş Elinin Parmak Yapısı
Ateş elinin parmakları avuçtan daha kısadır ve parmak uçları genellikle kaşık biçiminde veya geniştir.

Ateş Elinin Avuç İçi Çizğileri
Ateş elinin çizgileri ayırt edilebilen, güçlü çizgilerdir. Avuç içi ise aşırı olmamakla birlikte kalabalık bir görüntü verir.

 

Ateş El Çizğileri

Ateş El Çizğileri


Göz kamaştıran sahne ışıkları altında dünyanın en mutlu kişisi olan Ateş eli dışa dönük bir üstünlüğe sahiptir. Bu kişiler neşeli bir yapıya sahiptir ve sınırsız yaşama arzularını kolayca insanlara bulaştırırlar. Dışa dönük ve eğlenceyi seven bu kişiler davetlerin vazgeçilmez dinamizmi ve ruhudurlar. 

Ateş eli sahipleri hareketli ruh halleriyle manyetik kişiliklerini, bu sayfaya örnek seçilen Liza Minelli gibi genellikle şov dünyasında gösterirler. Ancak Ateş eli sahipleri fazla erken yanmamaya dikkat etmelidir.

 

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

  Find more about me on:
 • facebook
 • googleplus
 • twitter