Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

El Falında Hava Tipi El

 

El Falında Hava Tipi El

Hava Tipi El

Hava Tipi El

Hava (uzun parmaklar, kare avuç)

İkizler, Terazi, Kova burcundan olan kişiler Hava tipi ele sahiptir. Zeki esprili bir kişilği olup yeni dostlar edinmeyi seven   kişilerdir,Etrafları arkadaşlarıyla doludur. Ama  buna karşın arkdaşları konusunda bir okadarda seçicidirler. Hava eline sahip insanlar,  duygusal olarak kişilikleri vardır ancak sadakatsiz olabilirler. Seçtikleri meslekler;sosyal yardım görevlisi,öğretmen,yazar,gazeteci olabilir. Hep aynı monoton yaşamdan çok çabuk sıkılırlar, her an herşeyi denemeye açıktırlar.

 • Hava Tipi El İçin İlişki Durumu: Zeki ve espirili olan Hava eli insanının çevresi bir çok arkadaşla doludur ama o yakın arkadaş konusunda oldukça seçicidir. Bu kişiler duygusal olarak sabit olmakla birlikte soğuk ve yabancı görünebilirler. Sadakatsizlik bir sorun olabilir.
 • Hava Tipi El İçin Meslek Durumu: Hava eli olan insanlar güçlü iletişimcidir ve eğitim, medya, satış, seyahat endüstrisi ve politikada çalışmayı tercih ederler. Makina, bilgisayar, elektronik ve tüm diğer modern aletlerin kurdudur.                                                                                                   
 • Hava Tipi El İçin Sağlık Durumu: Hava eli sahiplerinin tipik hastalıkları tansiyon gerginliği ve solunum sorunlarıdır. Aşırı hareketli zihinleri yüzünden sürekli sinir sistemi sorunları ile buna bağlı yorgunluklar yaşarlar. Zihinsel gevşeme için zaman ayırmaları gerekir.
 • Hava Tipi El İçin Para ve Şans Durumu: Hava eli insanlarının ticari sezgileri kuvvetlidir, ayrıca bu kişiler genellikle ekonomik pazar ile yatırımlar hakkında bilgi sahibidir. Hava eli sahibi parasını memnuniyetle çeşitli yatırımlar yaparak değerlendirir.
 • Hava Tipi El İçin Seyehat Durumu: Hava eli sahipleri çeşit ve insanlarla iletişimden hoşlanır. Yabancı ülkeleri gezmekten büyük zevk alan bu kişiler seyahat acentalarının başlıca müşterilerindendir.
 • Hava Tipi El İçin Emeklilik Durumu: Hava eli insanı emekli olduğunda çalışma ortamının dedikodularını ve arkadaşlarıyla birbirlerine anlattıkları söylentileri özler. Arkadaşlarla olan bağı devam ettirmek ve kurslara katılmak Hava eli insanına keyif verecektir.

Hava eli de toprak eli gibi kare bir avuca sahiptir, ancak her iki eli birbirinden ayıran fark hava elinin gözle görülür derecedeki uzun parmaklarıdır. Hava eli kategorisine giren kişiler çok aktif bir zihine sahiptir. Zihinleri keskin ve sürekli soru sormaya meyillidir ve yerlerinde duramazlar. Sıkıntılı ruh hali ve her an hissedilen entellektüel dürtü ihtiyacı Hava kategorisindeki kişilerin tekrar eden, monoton rutinlerden hoşlanmadığını ve daima çeşitlilik ile değişime hasret olduğunu gösterir.

Hava insanı için iletişim çok önemlidir, ayrıca bu gruba dahil olan pek çok kişi vokal ya da edebî becerilere sahiptir. Hava eline sahip kişilerin lisana karşı kabiliyeti vardır ve genellikle medyada çalışırlar. Yazarlık, gazetecilik, çeviri ve yayıncılık Hava ellerinin ağırlıklı olarak yer aldığı meslek gruplarıdır.

 

Hava Eli Avuç İçi Yapısı

Hava Eli Avuç İçi Yapısı


El Falında Hava Eli Kişilerinin Parmakları
Hava eli insanının avucu kare şeklinde olmasına rağmen Havanın özelliği olan uzun ve esnek parmaklar elin daha uzun ve narin görünmesini sağlar. Parmakların uçları hafifçe yuvarlanmış ya da konik şeklindedir.

El Falı Bakarken Hava Eli İnsanlarının Avuç İçi Çizgileri
Tipik bir Hava avucunun çizgileri açıktır ve kolayca ayırt edilebilir. Görünüşte çizgiler Toprak elinden daha ince olmasına rağmen avucun genel görüntüsü sert ve dayanıklıdır.

 

Hava Eli Avuç İçi Çizğileri

Hava Eli Avuç İçi Çizğileri

 Değişimi seven ve teknolojiyi yakından takip eden kişilerdir. Hava eli insanı her çeşit makina parçası ve teknolojik oyuncakla oynamaktan keyif alır. Bu kişiler genellikle en son teknolojiden haberdar olan bilgisayar kurdu kimselerdir. 


Clint Easwood’un ekrana yansıyan duygusal olarak kontrollü adam rolleri Hava elinin genel görüntüsünü yansıtır. Siyasete atılması ve halka hitap etme şekli de tipik özelliklerini gösterir.

El fali için diğer el tipleri :

 

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

  Find more about me on:
 • facebook
 • googleplus
 • twitter