Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

El Falında Su Tipi El

El Falında Su Tipi El

Su Tipi El

Su Tipi El

Su (uzun parmaklar, dikdörtgen  avuç)

Su tipi ellere sahip burçlar Yengeç, Akrep, Balık burçlarıdır.

 • Su Tipi El İçin İlişki Durumu: İlgili ve şefkatli fakat aynı zamanda hassas ve romantik olan Su eli insanları ilişkileri konusunda idealisttirler. Kolayca etki altında kalabilirler ve kırılganlıkları yüzünden kaba insanlar tarafından sömürülebilirler.
 • Su Tipi El İçin Meslek Durumu: Su eli sahipleri iki farklı alanda çalışabilir: ciddi meslekler ya da sanat. Mükemmel bir terapist olabilirler ancak ressam, şair ve tasarımcı olmak da onları mutlu eder.                                                                                                    
 • Su Tipi El İçin Sağlık Durumu: Bu grupta yer alan kişiler nazik sinir sistemleri yüzünden psikolojik sorunlar yaşar. Alerji ve romatizma da bu grubun yaygın hastalıklarındandır. Su eli sahibi uyuşturucu ve alkol bağımlılığından sakınmalıdır.
 • Su Tipi El İçin Para ve Şans Durumu: Su eli sahipleri maddiyatçı, iş kafalı ya da ekonomi bilgisi olan kişiler değildir. Onlar banka hesapları yerine ruhlarını zenginleştirmeyi tercih ederler. Bununla birlikte yaratıcı yetenekleri sayesinde gerçekten zengin olabilirler.
 • Su Tipi El İçin Seyehat Durumu: Su eli sahipleri seyahat ederken kalabalık olmaktan hoşlanır ve kültürel faaliyetler, müzik festivalleri ve antik yerlerle tarihi bölgelerden zevk alır. Ayrıca mistik türbeler ve spiritüel yerler.
 • Su Tipi El İçin Emeklilik Durumu: Su eli sahibi için emeklilik büyük zevktir. Günlük koşuşturmadan kurtulduklarını hisseden Su eli insanı memnuniyetle günlerini sanat ve müzik ya da okuma ve şiir yazma gibi yaratıcı becerilerle dolduracaktır.

Uzun bir avuca eşlik eden uzun parmaklar Su elinin en büyük özelliğidir. Hassasiyet bu grubun damgasıdır. Bu nazik ve yaratıcı kişiler aramızda yaşayan şair, ressam, müzisyen ve hayalperestlerdir. Sanat ve müzik dünyası Su eli sahipleriyle doludur. Bu tip elleri olanlar genellikle çok kültürlü, zarif, ince zevkleri olan, aynı zamanda bulutların üstünde yaşama eğilimi gösteren kişilerdir.

Genellikle falcıların el yapısı su elidir. Dört kategoriden Su eli kategorisine düşen kişiler fazla maddeci değildir. Ayrıca saf mantık yerine sezgi ve duygularıyla çalışma eğilimindedir. Bilinç altlarıyla yakın ilişkiye geçenler psişik güce sahip olabilirler. Çoğu su eli sahibi psikoloji ve spiritüel konulara ilgi duyar.

Su Elinin Parmak Yapısı
Su elinin uzun, ince parmakları vardır ve parmak uçları genellikle konik biçiminde, bazen de keskin ve dikkat çekecek kadar sivridir. Uzun parmaklar sabırı ve her ayrıntıyı gören gözleri işaret eder.

Su Eli Parmak Ve Avuç İçi

Su Eli Parmak Ve Avuç İçi

Su Elinin Avuç İçi Çizgileri
Su elinin özelliği, avuç içinin örümcek gibi çok ince hatlarla kaplı olmasıdır – bu, duygusal doğalarının onlara bıraktığı bir mirastır.

Su Eli Avuç Yapısı

Su Eli Avuç Yapısı

Su Eli Hassas Ellerdir
Kırılgan ve fazlaca duygusal olan Su eli bireyleri modern yaşamın zorluklarıyla baş etmekte zorlanır. Daha yavaş bir tempo onlar için daha uygun olduğundan rekabet edilen ortamlardan hoşlanmazlar ve sakin bir çevrede daha verimli olurlar. Yumuşak başlı ve olaylardan kolayca etkilenen bu kişiler kendi başlarına karar veremezler.

Prenses Diana Su Eline Sahipti
Uzun, nazik görünümlü Su eli nezaket ve stil yansıtır. Bu gruptaki kişiler her zaman şık giyinir, ayrıca çoğu kozmetik ya da moda sanayinde ya manken ya da tasarımcı olarak yer alır. Prenses Diana’nın klasik güzelliği ve ince davranışları Su elinin bütün özelliklerini temsil etmekte.

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

  Find more about me on:
 • facebook
 • googleplus
 • twitter