Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

El Falında Toprak Tipi El

El Falında Toprak Tipi El

Toprak Tipi El

Toprak Tipi El

Toprak (kısa parmaklar, kare avuç)

Toprak tipi ellere sahip burçlar Boğa, Başak, Oğlak burçlarıdır. Ciddi kişilikleri ile tanınan toprak tipi ele sahip insanlar, sağduyulu ve dürüst insanlardır.Olaylar karşısında pratiktirler. Dengeli bir duygusal kişiliğe sahip olan toprak tipi ele sahip kişiler ilişkilerini ağırdan alarak önce karşısındakini tam olarak tanımayı tercih ederler ayrıca sadakati ve güvenirliği su götürmez bir gerçektir. Duyguların fazla göstermezler bunedenle bir ilişkiye başlamaları zordur ancak,sonrasında kolay elde tutulurlar,çünkü toprak eline sahip kişiler uzun süreli ilişkiden yanadır. Buna karşın ayrılık sonrası kolay geri dönmezler.

 • El Falında Toprak Tipi El İçin İlişki Durumu: Dürüstlük ve sağduyularıyla tanınan Toprak eli insanları ciddi kişiler olarak algılanırlar. Fazla romantik değildirler ya da duygularını sözle ifade etmezler ama sadakatlerine ve desteklerine güvenebilirsiniz.
 • El Falında Toprak Tipi El İçin Meslek Durumu: Ofis dışında yapılan ve endüstriyle ilgili işler Toprak eli sahipleri için en uygun mesleklerdir. Hayal gücünden yoksun olsalar bile bu kişiler ellerini kullanmakta ustadırlar. Değişimden nefret ederler, iş güvencesine ihtiyaç duyarlar.                                                                                                  
 • El Falında Toprak Tipi El İçin Sağlık Durumu: Endişe ve aşırı hoşgörüye bağlı olarak bağırsak ve mide sorunlarına meyilli olan Toprak eli sahipleri stres ile fazla kilodan sakınmalıdır. Muntazam egzersiz ve bol temiz hava sağlıklarını korumalarına yardım edecektir.
 • El Falında Toprak Tipi El İçin Para ve Şans Durumu: Toprak eli sahipleri çok çalışarak ve yavaş para kazanır. İhtiyatlı ve akıllı davranan bu kişiler yeteri kadar para biriktirene kadar düzenli olarak bir köşeye para koyar.
 • El Falında Toprak Tipi El İçin Seyehat Durumu: Toprak eli olan kişiler düzenli bir hayattan hoşlandıkları için bildikleri ve sevdikleri yere geri dönme eğilimi gösterir. Bu kişiler evlerinin bahçesinde de rahatlıkla oyalanırlar ama herhangi bir seyahate gidecek oldukları takdirde dışarda vakit geçirebilecekleri yerleri tercih ederler ve şehir yerine kırlık alana giderler.
 • El Falında Toprak Tipi El İçin Emeklilik Durumu: Dört elden biri olan Toprak eli için emeklilik zor bir durumdur. Bu insanlar hayatlarını çok çalışarak geçirdiklerinden emeklilik gibi büyük bir değişim onları rahatsız eder. Bununla birlikte açık havada zaman geçirmek onlara doyum verecektir.

Toprak kategorisindeki kişilerin avuçları kare şeklindedir ve parmakları kısadır. Pratik olarak da tanımlanabilen bu elin insanları hayata karşı dengeli ve anlamlı yaklaşan, sağlam ve hassas kişilerdir. Çok çalışmaktan korkmayan Toprak kategorisine dahil kişiler herhangi bir işle karşılaştıkları zaman kolları ilk sıvayan ve yorulmadan çalışan bireylerdir. Bu insanlar geleneklere bağlıdır ve törelere aşıktır. Bir arkadaş ve aşık olarak bağımlı ve duygusal olarak kararlı kişilerdir.

Pratik insanı tarif eden toprak eli genellikle yaratıcı kişilerde bulunur. Sanatçılarla müzisyenler ve yaratıcılıklarını el becerileriyle ifade eden kişilerin elleri genellikle toprak kategorisindedir.

Toprak Eli Avuç İçi ve Çizğileri

Toprak Eli Avuç İçi ve Çizğileri

Toprak Eli İçin Parmaklar
Toprak elinin özelliği olan kısa parmaklar keskin bir anlayış ve ilham yeteneğini, ayrıca sabırsızlık eğilimini gösterir.

Toprak Eli İçin Avuç İçi Çizğileri
Toprak elinin avuç içi çizgileri az olmakla birlikte derindir. Özellikle kafa çizgisi çoğunlukla muntazamdır.

Toprak El Çizğileri

Toprak El Çizğileri

Toprak eline sahip kişiler içerde olmaktan nefret eder. Bu kişiler temiz havadan ve açık alandan hoşlanır. Şehirden ziyade kır evini tercih eden toprak eli insanı toprağa yakın olmaktan hoşlanır ve doğayla uyum içindedir.

Steven Spielberg’ün toprak kategorisinde yer alan elleri hem işine olan sistemli yaklaşımının hem de tükenmez enerjisinin kaynağını gösteriyor. Bu faktörler Spielberg’ün dahiyane ilhamıyla birleştiğinde, onun mesleğinde ustalaşmasını sağlıyor.

El fali için diğer el tipleri :

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

  Find more about me on:
 • facebook
 • googleplus
 • twitter