Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Falınızda Neler Var?

Bilindiği üzere insan var olduğundan beri geçmişine sadık kalıp hep geleceğini merak etmiştir. Hatta bu yüzden bu gününü yaşamakta hep zorluk çekmektedir. Geçmişte yaşayanları bu gününe yansıtmaktan geri duramayan insanoğlu gelecek oldukça gizemli ve de merak edilecek bir mevzu olmaktadır. Neredeyse var oluştan beri süre gelen sürekli bir tarih öğretimi isteği ve de sürekli bir kehanet merakı mutlaka vardır. Bu kadar zıt iki şeyin bir arada hem de aynı varlıkta hem de hemen hemen aynı derecede bulunması elbette şaşılası bir durumdur.

Ama insanoğlu sahip olduğu duygular gereği birini merak ederken diğerinden de kopamamaktadır. Araştırmalar ve anket sonuçları gösteriyor ki insanoğlu geçmişten kopabilmeyi, tüm olumsuzlukları unutabilmeyi istemektedir. Ancak aynı durum gelecek için söz konusu değildir. Burada insan daha açık sözlü olup geleceği ve başına gelecekleri her zaman merak ettiğini itiraf etmiştir. Zaten günümüzdeki internet sitelerini araştırırsak ortaya çakacak sonuç zannediyorum bizi bu konuda tatmin edecektir.

Gerek burç falları olsun gerek yıldız saptamaları insanoğlu davranışlarına etki eden ve ilerde başına gelecek iyi kötü her şeye ilgi duymuştur. Bunun en önemli kanıtı da internette yer alan fal sitelerinin her gün binlerce kişi tarafından tıklanmasıdır. Aslında bu bize şu gerçeği de gösteriyor: insan doğru olup olmadığını bilmediği bir fala bile sırf gelecekle ilgili bir şeyler fısıldadığı için kolaylıkla inanabiliyor, hatta inanmakla kalmayıp her gün takip ettiği liste arasına ekliyor. Bu insanlara çok başarılı, hayattaki her şeyi yolunda giden, varlıklı insanlar da dahildir.

Demek geleceğin bu kadar gizemli olması hayattan hiç bir beklentisi olmayan insanlar için dahi ilginç olabiliyor. Fallar konusunda ise zirveyi tahmin edeceğiniz üzere burç falları tutmaktadır. Bunun sebebi falların gerekçesini biraz daha bilimsel ve gerçekçi sebeplere dayandırmasıdır. Ancak yüzyıllardır devam eden fal çeşitlerinden olan tarot falı ise sahip olduğu gizemli semboller ile sırasını kimseye kaptırmaktadır. Bilimsel açıklaması olmayan tarot kartlarındaki sembollerin tek açıklaması tesadüfi ve yıllardır deneniyor olmasıdır. Tarot kartları üzerindeki simgeler hem görünüş itibariyle hem ifade ettiği pek çok anlam itibariyle çok daha gizemli çok daha ilgi duyulan bir fal çeşidi olmaktadır. Üstelik diğer fal çeşitlerinden daha yaşlı ve tecrübeli olan tarot kartları inanamayan insanlar için dahi kullanılır bir kehanet yöntemi olmuştur.

İnsanlara geleceğine dair değişik sembollerle cevap vermek tıpkı kader gibi başına gelecekleri ve çıkacak kartı bilememen tarot falını geçerli ve inanılır kılan birkaç neden arasındadır. Bununla birlikte insanların istedikleri konu ile ilgili kaderini izlemesi mümkün olduğu gibi sadece geleceğe yönelik her şeye bakmak da mümkündür. Geleceğe duyulan ilgi ve tarot kartlarının kaderimiz ile olan ilgisi insanları tarota çekmektedir.

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter