Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Medyum Nedir?

     Medyum farklı boyutlarla iletişime geçebilen ve 3 harfliler olarak adlandırdığımız cinler ile konuşabilen insanlardır. Bu kişiler farklı yöntemler ile insanların ulaşamayacağı bilgilere ulaşabilen ve gelecek hakkında bilgi sahibi olan kişilerdir. Aslında bu kişiler bizim insanlarımızın birçoğu tarafından yalanlanıp, inanılmasa da aslında bu var olan bir durumdur. Günümüzde birçok sayıda ünlü medyumlar dünyamızda barınmakta olup, bazıları da bilimsel işlerimizde önemli bir rol oynamaktadır. Bu kişiler hem dünya gelişimi için hem de insanlık için büyük katkılar sağlamaktadır. Fakat bazıları da bu işten para kazanmak isteyip, bu işi ticarete dökmüşlerdir. Bu nedenle de bazı sahte medyumlar ortaya çıkmıştır. Fakat bu değildir ki her medyum sahtedir. Dünyamızda gerçek medyumlarda vardır. Peki bu medyumların özellikleri nedir? Diye soracak olursak; bu medyumlar aslında insanların bir türlü beceremediği odaklanma becerisini yaparak etrafındaki hisleri ve duyguları hissederek kendine sanki bir ekran gibi bir nesne oluşturur ve bağlantı kurar. Bu ekran sayesinde de karşısındakinin geleceği ve yahut o anki durumunu ve sıkıntılarını öğrenir.

Medyum

 Peki bu medyumların sahtesini veya gerçeğini nasıl ayırt edeceğiz? Diye soracak olursanız. Gerçek medyumlar kesinlikle insanların zararı için uğraşmazlar aksine insanlara yarar için bu işi yaparlar. Hatta birçok medyumumuz birçok bilimsel işlere imza atmışlardır. Bazıları da bunu kendine ayırmak istemiş ve saklanmıştır. Fakat bu işi paraya döken insanlar sizce insana yarar mı sağlıyor?  Diyecek olursanız. Evet onlarda insanlara yarar sağlıyor. Çünkü onlar sizi o anki durumdan nasıl kurtulacağınızı ve yahut kötü enerjilerinizi nasıl kovacağınızı size anlatabiliyorlar. Sizde bu durum hakkında bilgileniyor ve her türlü kötü duruma karşı daha dayanıklı olabiliyorsunuz. Aynı zamanda gerçek bir medyum sizin bir sırrınızı kesinlikle başka bir kişi ile paylaşmaz. Peki bu medyumları bizden ayıran özellikler nelerdir? Diye soracak olursak; evet bir özellik vardır ki bu medyumları insanlardan ayıran tek durumdur. Bu durum onların enerjilerini bir araya getirip transa girebilme ve insan hislerini algılayabilme özelliğidir. Bu durum insan oğlu tarafından yapılması çok zor hatta imkansıza yakın bir durumdur. Birçok insan bunu denemiş birkaç istisna dışında bu durumu başarabilen pek olmamıştır. Ama bu transa bağlanma işi oldukça tehlikeli bir iştir bu nedenle de kesinlikle denenmemelidir. Neden? Diye soracak olursak; bu işte ruhunuz ile bedeniniz arasındaki bağ kopabiliyor bu yüzdende denenmemesi sizin için daha sağlıklıdır.

Medyum

Başka bir konuya da değinecek olursak; medyumlar polisiye durumlar ve ölüler hakkında bilgi vermesi durumudur. Polisiye durumlarda özelliklede yurt dışında medyumlara danışılmaktadır. İşin içinden çıkılmaz bir cinayet durumunda cinayeti işleyen kişiyi medyumluğu ile ün salmış bir kişi çözebiliyor ve gerekli tüm kanıtın yerini de polise bildirebiliyor. Zaten buda medyumların gerçekliğinin en büyük kanıtlarındandır. Birde ölüler hakkında bilgi edinmek isteyen ölü yakınları medyumlardan ölünün durumu hakkında bilgi alabiliyor. Bu işlerin içinde tabi ki üç harfliler olarak adlandırdığız cinlerin aracılığı ile yapılıyor. Yani tüm olayı kısaca özetlemek gerekir ise medyumları gerçekliği kesinlikle doğrudur. Aynı zamanda bu medyumların dünyamızda birçok bilimsel ve kişisel işe yararı dokunmuştur. Dünyamızda sahteleri haricinde kesinlikle insanlığa zararı dokunacak bir medyum yoktur. Bazı medyumların kötü cinleri vardır. Fakat dünyamızda genellikle kötü cinli medyumlar ortalıkta görünmez ve isimlerini çok az insan bilir. Bu yüzdende medyumlar hakkında kesinlikle kötü düşünmemek hatta onlardan yararlanmak gerekir.

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter