Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Osho Zen Tarotu Nedir?

Hayatın birçok alanında çalışıyor ve sürekli farklı duygulara mı gömülüyorsunuz? Anı yaşamak adına sunulan hikmetlerden faydalanmak adına yanlış yorumlamalar mı sunuyorsunuz kendinize? Hayatın tepkisine birçok farklı birikim ile cevap vermeye çalışıyor ve bu konuda bazen hatalı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Osho zen tarotunun bu alannda sunulan seçenekler, bu konuda da farklı alternatifler oluşturuyor. Bir nevi fal olarak da bilinen bu çalışmalar, anı anlık olarak size sunabiliyor. Tarot seçenekleri ne kadar bir nevi fal olarak bilinse de, bu alanda yapılan çalışmalar ve astronomi biliminin de destekleri ile gelişen yatırımlar ile faldan da dışarıya çıkıyor. Ütopik düşünceler ile yorumlanan tarot seçeneklerine ithafen yazılan makaleler, alanında başarılı profesörlerin analizlerine gölge düşürecek cinslerden olmaktadır bazen. Günümüzde bu işlem için oldukça farklı alternatifler yaratan internet siteleri yahut belirli kitaplar, sizin için özel ve sağlıklı anlatımlar sunmaya yetecek. İnsanların ruhsal olarak farklı evrelere uzanması ve kendi bireysel gelişimi ile iç dünyasının sesini daha da olgun bir şekilde sunabilmesi için yapılan bu hizmet, Osho zen tarotunun ne denli kaliteli bir yapıya sahip olduğunu anlatıyor.

osho zen tarot kartlari

osho zen tarot kartlari

Kartların çoğu zaman sorularınıza yanıt olarak kullanılabildiğini biliyor musunuz? Bu konuda yapılan çalışmalar, bir nevi olumluluk düşüncesine yönetilen anlatımların büyüklüğü ile doğrudan ilgili oluyor çoğu zaman. Bu tarot seçeneği, geçmişinizi yahut gelecekte yaşayacağınız şeylerin tahminini yapmıyor. Yahut bu konuda bir ütopya atmıyor ortaya. Yapılan işlemler genel olarak ana ait olarak sunulan çalışmalarda gizli oluyor. Günümüzde pek çok farklı çalışmanın yer aldığı internet siteleri, aralarındaki rekabet sayesinde daha da farklı bilgileri sunabiliyor insanlara. Aşkın bir nevi zen oyunu olduğunu anlatan bu tarot seçeneği, o an yaptığınız yahut başınızdan geçen düşüncelerinize çözüm üretmek için hizmet sunuyor. Bir insanın bireysel gelişiminde geçirmiş olduğu onlarca farklı evreyi anlatan bu kartlar, bir nevi kişisel gelişimin daha çok ön plana çıkmasını anlatan bir set gibi sunuluyor günümüzde. Bu alanda oluşturulan hizmetlere bakacak olursanız, insanların daha da profesyonel çalışmalara sahip olarak hizmet vermek istediğini ve bunu da ayrıcalıklı bir şekilde başarabildiğini göreceksiniz. Resimsel sezgiler doğrultusunda oluşturulan onlarca farklı hizmet için birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Günümüzde yapılan en güzel örnekler, Osho zen tarotunun ne denli bir fal bakma işlemi olduğunu ortaya koymaktadır. Yani hem şansınızı sorgulayabileceğiniz bir fal stiline sahip oluyorsunuz, hem de istekleriniz doğrultusunda insanların ne denli çalışmalar yazmış olduğunu irdeleyebiliyorsunuz.

Osho Zen Tarotu

Osho Zen Tarotu

Osho zen tarotunun Özellikleri

Günümüzde bu özellikler, genellikle yapılan uygulama aşamalarında anlatılan fallar ile doğrudan ayrılıyor. Bu konuda yapılan çalışmaları inceleyerek, güncel bir Osho zen tarotuna ulaşabilirsiniz. Üstelik falıma bak diyen binlerce insan için sunulan özel kitap ve anlatım seçeneklerini de kaçırmadan!

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter