Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Remil Falı Nedir?

 Remil falı eski antik çağlarda sıkça kullanılan bir fal yöntemidir. Diğer bir adı ise kum falıdır. Bu falda manevi yönlendirme ve sonucunda ise yorumlamaya başvurulmaktadır. Şartları ve yapılışı doğru bir şekilde yapıldığı takdirde büyük bir oradan doğru bir sonuç vermektedir.

Remil falına bakmak için öncelikle kişinin bedensel olarak bakımı tam olarak yapılmalıdır. Kişi fala bakmadan önce gusül abdesti almalıdır. Falı yapacağı ortamı tamamıyla temizlemelidir. Falı yapmadan önce ise abdest almalıdır. Remil falının yapılacağı ortamın ışığı az olmalıdır. Aksi takdirde kişi falı istemli olarak değiştirebilir. Bu da fal sonucun doğru çıkmamasına sebep olabilir. Fala başlamak için öncelikle büyük bir alana yayılmış olan kumu 16 satıra bölünmesi gerekir. Karanlık bir ortamda kuma bakmadan 16 satır oluşturduktan ışıklar açılmalıdır. Kumun her satırı dikkatlice incelenerek oluşan çizgiler yorumlanarak fala bakılmaktadır.

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter