Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Runes Falı, Runes Açılımları,Taş Falı


Rune alfabesi kuzey Avrupa halkları tarafından I. yüzyıldan ortaçağ başlarına kadar kullanılan bir yazı sistemidir. Alfabedeki ilk altı harfin kullanımıyla oluşturulan FUTHARK adı, İskandinav mitolojisinde göksel yaşam kavramını ifade eder. İskandinav ülkelerinde yaşayanların belirlediği 24 takım yıldızına denk düşecek şekilde 24 harflidir. Rune alfabesi günlük hayatta kullanılan bir alfabeden daha çok maji ve kehanette kullanılan bir yazı sistemi olmuş ve bu yüzden ortaçağda kilisenin baskısıyla unutturulmaya çalışılmış ancak tamamen yok olmayan bu alfabe son günlerde tekrar dirilişe geçip ait olduğu maji ve kehanet alanına geri dönerek, bu alanda bende varım demektedir.

Rune alfabesindeki her bir harf kendi içinde ayrı bir anlamı ve varlığı sembolize etmektedir. Yüzyıllar boyunca bu harflere anlamları doğrultusunda yüklenen enerjiler bugünlerde açığa çıkıyor. Bu enerjiyi hissetmek çok kolay olduğu gibi bu alanda uzmanlaşmakta bir o kadar zor. Sözü daha fazla uzatmadan Runelerin gizemli dünyasında bir ışık yakalım.

Aşağıdan Fal İçin Kullanmak İstediğiniz
Taş Grubunu Seçiniz ve Altındaki Butona Basınız


Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter