Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Su Falı Nasıl Bakılır?

İnsanların geleceğe olan merakları onları fala yönlendirmektedir. Ancak her fal bakılışında ortaya çıkan bir söz olan fazla inanma falsızda kalma sözü hatırlanmaktadır. Ancak yinede insanların geleceklerindeki belli bir dönem ya da belirsiz bir dönem içerisinde olabilecekler hakkında tüyolar ya da bilgiler almak için oldukça heveslidirler. İnsanların bu meraklarını dindirmek ve onlara kendi gelecekleri hakkında ufak bilgiler vermek için çeşitli fal türleri bulunmaktadır.

 

Günümüzde insanların rağbet gösterdiği fal türleri arasında kahve falı, el falı, iskambil falı gibi fal türlerinin dışında ayrıca su falı da yer almaktadır. Su falı diğer fal türlerine göre çok daha farklı bir yapıdadır. Su falı diğer fallardan farklı olarak melekler aracılığı ile geleceğe dair bilgiler alabilme ve yorumlayabilme sanatıdır. Su falında, kişi hiçbir yerden destek ya da yardım almadan bir tek melekler vasıtası ile kişinin kendine yansıttıkları görüntüleri ve gizemli simgeleri baktırmakta olan en anlaşılır şekilde iletimini sağlamaktadır.

 

Kahve falı, tarot farlı gibi fal türlerinde her ne kadar başarılı ve iyi olunsa da su falı diğer fal türlerinden çok farklı olduğu için çok daha fazla bilgi ve yetenek gerektirmektedir. Su falı medyum olarak adlandırılan kişiler tarafında bakılmaktadır. Su falı bakan bu medyumların gök alemlerin içerisindeki melekler ile, bulunduğumuz alem içerisinde yer alan ve insanlara yardımcı olan güç hayvanları ile ve yer alemde yer alan cinler tayfasındaki iyi dostlukları oluşturabilmiş olması gerekmektedir. Yani kısacası bu medyumların daha farklı güçlere sahip olması gerekmektedir.

 

Su Falı Bak

Su Falı Bak

Aslında tüm bu önem arz eden unsurların haricinde su falı bakabilmek için bir tas dolusu ya da bir su bardağı dolusu su olması gerekmektedir. Bu noktada en önemli husus bu tası ya da bardağı su ile dolduran kişinin mutlak suret ile falına bakılacak kişi olması gerekmektedir. Daha sonra su dolu nesne ile fazla sesin olmadığı, sakin ve ışığın az olduğu bir noktada oturulur. Daha sonra falına bakılacak kişi niyet edilir. Bu işleminde ardından olanak dahilinde olduğunca pür dikkat göz kırpmadan suya bakılması gerekmektedir.

 

Bu noktadan sonra nesne içerisinde suyun yüzeyin bir takım şekiller ya da simgeler oluşmaktadır. Bu sembollerin ya da simgelerin nesne içerisinde suyun yüzeyinde belirme süreleri falına bakılan kişinin ne denli iyi konsantre olduğu ile doğrudan ilgilidir. Ayrıca su falı diğer fal türlerinden farklı olduğu için diğer fal türlerindeki genelleme yerine sadece üç konu üzerinden bakılmaktadır. Su falına gerçekten bakabilme yeteneğine sahip olan kişiler olan medyumlar, bir gün içerisinde en fazla 2 ya da 3 su falına bakabilmektedirler. Bu durumun nedeni ise su falının bakılması su falı bakan kişinin üzerinde büyük bir ağırlık oluşturmasıdır.

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter