Google Tarot Falı Bak,Tarot Bak,Tarot Falı,Tarot Falıma Bak,Fal Bak,Falcı

Tarot Falı Bakmanın İncelikleri

 

Tarot falı günümüz de en çok kullanılan fal akma yöntemlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarot falına bakmak herkes tarafından işin inceliklerini bildikten sonra yapılabilecek bir iş olmaktadır. bu fal hakkında bilgiler her geçen gün artmaktadır. Tarot falı bakmak isteyen kişi öncelikle niçin bunu istediğini iyi bir şekilde çözümleyebilmelidir. Amacını yanlış belirleyen saptayan kişi anahtarlarını da yanlış seçmiş demektir. Bu yüzden bu fala bakmak isteyen kişi amacını en doğru şekilde belirlemek zorundadır. Aksi takdirde amaç yanlış belirlendiği ve yanlış anahtar seçildiği için kartlar da sizi yanlış yönlendirmektedir. Eğer baktığınız fallar gerçeği göstermiyor ise bu amacınızı yanlış belirlemenizden kaynaklanmaktadır. Bu noktada amaç belirlendikten sonra kişinin yapması gereken tarot kartları ile devam edecek olan hayatına bir başlangıç yapmasıdır.

TarotFalım,TarotFalim.net

Tarot falına akma isteğinde olan bir kişi bundan sorasın da olan hayatı için tarot kartları hayatının merkez noktası haline gelmektedir. Tarot kartı sizi bundan sonraki aşamalar da yönlendirecektir. Şu unutulmamalıdır ki tarot kendiniz için değildir. Bu falı başkalarının gelecek de neler ile karşılaşacağını görmek için bakabilir ve uğraş haline getirebilirsiniz. Tarot falına bakmak isteyen kişi 6. His noktasında da oldukça güçlü sezilere sahip olması gerekmektedir. Altıncı his yani sezilerinde güçlü olmayan kişiler tarot baktıkları zaman genellikle doğru çıkmamaktadır.

tarot

Tarot falına bakmak için uygun zaman ve uygun kişilerin de olması bu işin bir kuralı olmaktadır. uygun kişi ve zaman nasıl bulunur konusu ise fala bakan kişi ile ilgili bir durum olmaktadır. fala bakan kişi kimin için uygun olduğunu ve hangi zamanın doğru zaman olduğu konusunda fikir sahibi olmaktadır. kendisini yönlendirmeyi başarabilen bir kişi olmaktadır. Tarot falına baktığınız kişinin enerjisi oldukça önemli olmaktadır. Doğru kişiden kast edilen bu olmaktadır. Eğer karşınız da bulunan kişi olumsuz negatif enerjiler ile dolu bir kişi ise bu sizi de olumsuz etkilemektedir.  Olumsuz etkilediği için doğru sembolleri doğru ifadeleri ile aktaramama gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Negatif enerjiye sahip bir kişinin tarot falına baktığınız zaman bu negatif enerjisi size geçebilmektedir. Bu da tarot falına bakmanın olumsuz etkileri arasında yerini almaktadır.

 

Negatif enerjiden kaynaklanan bu durum sizi eğer dış güçlere karşı oldukça güçlü değil iseniz bütün hayatınıza etkileri devam edebilmektedir. Çünkü bu güçsüzlük durumu siz de farklı etkiler oluşturmaktadır. Başınız da ağrı, nazar değmesi gibi durumlara sebebiyet verebilmektedir. Başınıza gelebilecek bir diğer sıkıntı ise tarot bakarken altıncı hissiniz oldukça güçleneceği için başka alemden varlıklara da duyarlı hale gelebilirsiniz. Bu varlıklar tarafından rahatsız edilme durumları söz konusu olabilmektedir. Bu varlıklar bazen oldukça rahatsız ederek her zaman sizin ile birlikte olduklarını gösterebilmektedir. 

Hakkında 

FAL belki gerçek belki değil benim amacım sizlere, bu fal oyunu hakkında bilgi vermek ve bazı tarot fallarının nasıl bakıldığı hakkında fikir sahibi olmanızı sağlamaktır.

    Find more about me on:
  • facebook
  • googleplus
  • twitter